१७ आश्विन २०७९, सोमबार - Monday 03 October 2022

 • Advertisement skip this

  फिल्मी लाइनअपमा अनमोलको अन्याेल, ‘एक्स ९’ मा सम्भावना कति ?

  शनिबार निर्देशक मुकुन्द भट्टले सामाजिक संजालमा नायक अनमोल केसीसँगको एक तस्वीर पोष्ट गरे । केही समयदेखि अनमोल र मुकुन्द एक अर्कासँग कुराकानी गरिरहेका छन् । यो कुराकानी, मुकुन्दले निर्देशन गर्न लागेको मल्टिस्टारर चलचित्र ‘एक्स ९’को लागि हो ।

  अनमोलले यो चलचित्रमा काम गर्छन् या गर्दैनन्, अझै पक्का छैन । मुकुन्दले भने अनमोलसँग साउनमा चलचित्रका लागि लिखित संझौता हुने बताएका छन् । महँगो बजेटमा बन्न लागेको यो चलचित्र मुकुन्दका लागि एउटा सपना हो ।

  नायक अनमोल केसीको करिअरमा चलचित्रलाई लिएर अन्याेल देखिएको छ । किनकि, उनका चलचित्रहरु जसरी घोषणा भैरहेका छन् त्यसरी निर्माण भएका छैनन् । ‘ब्याचलर बन्टी र धुपौरे’ साइन गरेर छाडेका थिए उनले ।

  घरकै चलचित्र ‘एन्टी हिरो, पारस र माइतीघर २’ मा काम गर्ने पक्का भएको थियो । तर, अहिले यी तिनै चलचित्र बन्ने वा नबन्ने पक्का छैन । यसैले पनि अनमोल केसीको हातमा ‘ए मेरो हजुर ४’ पछि अर्को चलचित्र छैन ।

  चलचित्र ‘एक्स ९’लाई नेपालसँगै यूरोपका विभिन्न देशमा छायांकन गर्ने मुकुन्दको तयारी छ । ठूलो क्यानभासमा एक्सन केन्द्रित चलचित्र बनाउने तयारीमा रहेका मुकुन्द अनमोललाई शीर्ष भूमिकामा राखेर काम गर्न चाहन्छन् ।

  ‘एक्स ९’को विषयमा अनमोल सकारात्मक छन् । अनमोलले अनलाइनखबरसँग भने–‘चलचित्रको विषयमा हामी लगातार कुराकानी गरिरहेका छौं । चलचित्रको कथा मलाई निकै मन परेको छ । लिखित संझौता भैसकेको छैन । तर, यो चलचित्रमा काम गर्ने विषयमा म सकारात्मक छु ।’

  यो चलचित्रमा सौगात मल्ल, अनुप विक्रम शाही, पुष्प खड्का

  Comment

  लोकप्रिय